About our passions #1: music ♥

Hejo! Zanim przejdziemy do muzyki i serii  (About our passions) o której zaraz Wam opowiem to zadam Wam pytanie: czy nadal lubicie tego bloga? Wróciłam do niego ponieważ chciałam trochę powspominać i w ogóle… no bo żal mi się go trochę zrobiło, ponieważ tak go opuściłam… i pisałam tematy głównie tematy o muzyce itd. a sam tytuł mówi, że jest to blog o Mitusiu, no i czasem o innych zwierzątkach, więc dlatego w poniedziałki lub wtorki piszę o zwierzątkach, ale przejdźmy dalej  ;-)

Zaczęłam trochę pesymistycznie, pora na optymizm!  :-D

Seria ,, About our passions”, to jak sam tytuł mówi, jest o naszych pasjach. Będą tu zapewne wpisy o muzyce, tańcu, książkach, rysowaniu itp. Więc zaczynamy!  :lol:

Jaki jest wasz ulubiony styl muzyki? Mój pop i czasem rap. A na ten moment moją ulubioną piosenką jest:

Fajna co nie? To jest pop, nowa piosenka. Polubiłam ją tydzień temu, hihi. Czyli niedawno, a znałam ją dłużej  :-) Nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć o tej piosence  :-?  Ale wyślę Wam jeszcze drugą moją jedną z ulubionych piosenek:

Też fajna, nie? Gatunkiem tej piosenki, jak przeczytałam w google to Dance/Electronic, znacie? Ja znam tylko (chyba) jedną piosenkę tego typu czyli tą.

Piszcie swoje ulubione piosenki, a ja wyślę po dwie z tego stylu.

I przypominam wam o KONKURSIE który znajdziecie wpis niżej. Powodzenia!

Papa!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.